/Files/images/20080807232629173_10.jpg

Як дитині знайти заняття на все життя?



Чи любите ви свою роботу? Навіть ті, у кого це питання викликає труднощі, без вагань відповідають на інше: «Чи хочете ви, щоб ваші діти любили свою роботу?». Це й не дивно: адже займатися справою, що приносить тобі задоволення - одне з головних складових успішного життя.

Але знайти таку справу – не найлегше завдання, особливо для дитини. Навіть якщо до своїх 16-17 років дитина упевнено заявляє, що хоче бути дизайнером або програмістом, немає ніяких гарантій, що через декілька років вона не передумає і не вирішить спробувати себе в чомусь іншому.

Щоб уберегти своїх дітей від помилок, їх профорієнтацію краще довірити професіоналам. На жаль, доводиться констатувати, що в більшості наших шкіл цей напрямок поки розвинений слабо. В західних школах, навпаки, вибору майбутньої професії приділяється велика увага. В таких країнах як США, Великобританія і Канада, весь навчально-виховний процес в середній школі орієнтований на те, щоб допомогти учням знайти своє покликання.

Кожній дитині дають можливість розкритися - спробувати себе в різних сферах діяльності: від участі в театральних постановках до видання шкільного журналу - і знайти те, що їй дійсно до душі. Крім особистих переваг дитини, враховується і думка фахівців, які проводять справжнє дослідження - з тестуваннями і ретельним аналізом даних - і на підставі його результатів дають рекомендації, в якій професійній сфері та галузі краще продовжувати кар'єру майбутньому випускнику.

Проте правильний вибір професії, що відповідає нахилам і здібностям того, хто її освоює - ще тільки перший крок на шляху до успішної кар'єри. Для того, щоб вступити до вузу, який забезпечить майбутнього фахівця не тільки дипломом, але й відповідним рівнем знань, необхідна серйозна академічна підготовка. І це ще одна перевага західних шкіл.

Випускники середніх навчальних закладів Великої Британії, США і Канади відзначають, що їм доводилося докладати чимало зусиль, удосконалюючи свої знання в обраних предметах. Однак ніхто з них не шкодує про це - більшість з тих, хто слідував рекомендаціям своїх викладачів, стали студентами західних університетів. А це - один з найбільш перевірених шляхів до міжнародної кар'єри.

Звичайно, географічне положення школи - ще не гарантія блискучого майбутнього її учнів. При виборі навчального закладу слід врахувати багато факторів, в тому числі й індивідуальні особливості конкретної дитини. Чи важливий для неї спорт? Наскільки вона комунікабельна? Чи самостійна вона чи потребує постійної підтримки з боку дорослої людини?

Співставити відповіді на ці запитання з тим, що можуть запропонувати різні приватні школи Великої Британії, США і Канади, можна буде на виставці закордонної середньої освіти, яка відбудеться 19 жовтня в київському «Президент Готелі». Захід, який традиційно проводить компанія IQ Consultancy, збере представників провідних шкіл Старого і Нового Світу, які детально розкажуть про програми, умови проживання та навчання, можливості для творчого та спортивного розвитку дітей.

Подробиці - на сайті www.iqconsultancy.com.ua

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024

Цей сайт безкоштовний!