«Погоджую» «Затверджую»
Начальник відділу освіти Директор школи------------- О.Г.Корнієнко
Миронівської районної державної адміністрації
---------------------- В.А.Нечипоренко
Розклад
державної підсумкової атестації в 4 – класах Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3
у 2016/ 2017 н.р.
Клас | 16.05.2017р. | 17.05.2017р. | 18.05.2017р. |
4-А | Українська мова ( письмово) | Літературне читання (письмово) | Математика (письмово |
4-Б | Українська мова (письмово) | Літературне читання (письмово) | Математика (письмово) |
4-В | Українська мова (письмово) | Літературне читання (письмово) | Математика (письмово) |
«Погоджую» «Затверджую»
Начальник відділу освіти Директор школи ------------- О.Г.Корнієнко
Миронівської районної державної адміністрації
-------------------------- В.А.Нечипоренко
Склади
комісій для проведення державної підсумкової атестації в 4-х класах Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3
у 2016/ 2017 н.р.
Дата | Час | Клас | Предмет | Голова атестаційної комісії | Учитель, що проводить атестацію |
16.05. | 9.40 | 4-А | Українська мова (письмово) | Симоненко Лариса Борисівна, освіта вища,заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Чупис Тетяна Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. |
16.05. | 9.40 | 4-Б | Українська мова (письмово) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Одинока Олена Миколаївна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
16.05. | 9.40 | 4-В | Українська мова (письмово) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Бондаренко Тетяна Іванівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
17.05. | 9.40 | 4-А | Літературне читання (письмово) | Симоненко Лариса Борисівна, освіта вища,заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Чупис Тетяна Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. |
17.05. | 9.40 | 4-Б | Літературне читання (письмово) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Одинока Олена Миколаївна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель |
17.05 | 9.40 | 4-В | Літературне читання (письмово) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист | Бондаренко Тетяна Іванівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
18.05. | 9.40 | 4-А | Математика (письмово) | Симоненко Лариса Борисівна, освіта вища,заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Чупис Тетяна Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. |
18.05. | 9.40 | 4-Б | Математика (письмово) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Одинока Олена Миколаївна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель |
18.05. | 9.40 | 4-В | Математика (письмово) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист | Бондаренко Тетяна Іванівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель |
«Погоджую» «Затверджую»
Начальник відділу освіти
Миронівської районної державної адміністрації Директор школи----------------- О.Г.Корнієнко
----------------------- В.А.Нечипоренко
Склади комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах
Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у 2016– 2017 н.р.
Дата | Час | Клас | Назва предмету | Голова атестаційної комісії | Учитель, що проводить атестацію | Члени атестаційної комісії |
01.06.17 | 9.00 | 9А | Українська мова (диктант) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Шевченко Надія Григорівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. | Кокот Лідія Іванівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
01.06.17 | 9.00 | 9Б | Українська мова (диктант) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Симоненко Лариса Борисівна, освіта вища,заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Мовчан Наталія Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. |
06.06.17 | 9.00 | 9А | Математика (письмово) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Гонта Марія Миколаївна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. | Шелест Ніна Василівна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст першої категорії. |
06.06.17 | 9.00 | 9Б | Математика (письмово) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Шевченко Наталія Олександрівна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. | Тесленко Оксана Папвлівна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. |
09.06.17 | 9.00 | 9А | Біологія (письмово) | Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Закрева Галина Якимівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст вищої категорії,старший вчитель. | Попроцька Світлана Віталіївна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст першої категорії. |
09.06.17 | 9.00 | 9Б | Біологія (письмово) | Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. | Шепітко Наталія Петрівна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст вищої категорії,старший вчитель. | Шевченко Світлана Михайлівна, освіта вища, учитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист |
Коментарi