/Files/images/zno/123_1_~1.gif

Графік проведення незалежного оцінювання

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2014 році.

У 2014 році зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 3 червня по 27 червня 2014 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури проходитиме впродовж двох днів (І та ІІ сесії). Тестування з усіх інших предметів відбуватиметься в один день.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року:

Предмет (сесія)

Дата проведення

Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

3 червня

Українська мова і література (І сесія)

5 червня

Українська мова і література (ІІ сесія)

6 червня

Російська мова

10 червня

Математика

12 червня

Географія

14 червня

Всесвітня історія

16 червня

Фізика

18 червня

Історія України

20 червня

Хімія

23 червня

Біологія

25 червня

Світова література

27 червня


Визначення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування здійснюватиметься з 4 червня по 7 липня 2014 року.

Перевірка тестових завдань з розгорнутою відповіддю (українська мова та література, іноземні мови, російська мова) буде проводитись з 5 червня по 21 червня 2014 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника основної сесії буде здійснюватися у період з 19 червня до 8 липня 2014 року.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з 24 червня 2014 року.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 1 до 15 липня 2014 року.

/Files/images/images.jpeg


Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

"Міністерство освіти і науки України підтримало пропозицію УЦОЯО стосовно зміни днів проведення зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії та біології. Це зумовлено тим, що обсяги друку тесту з біології є набагато більшими від тесту із всесвітньої історії, а лінія з виготовлення тестових зошитів не працювала упродовж тривалого часу. Таким чином, ЗНО з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, а з білогії - 25 червня", - зазначив директор Українського центру оцінювання Ігор Лікарчук.

Графік проведення ЗНО 2014 року з усіх предметів дивіться за наступним посиланням.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 17.04.2014

/Files/images/shklna_bbloteka/dividers_94.gif

| 02.04.2014

Два місяці – саме стільки часу залишилося до початку найвідповідальнішого етапу в житті цьогорічних випускників і майбутніх абітурієнтів.

3 червня 2014 року тестуванням з іноземних мов стартує Зовнішнє Незалежне Оцінювання. Найважливіший іспит за всі роки навчання у школі. За його результатами учасники ЗНО вступатимуть до вищих навчальних закладів. Тож і результати ці мають бути максимально високими.

Як готуватися?

Ветерани ЗНО не радять відкладати підготовку до тестів на потім. В останню ніч важко вивчити все те, на що забракло 11 років у школі. Тож за два місяці до тестів підручники мають стати найкращими друзями.

Катерина Грицайчук отримала на ЗНО двісті балів одразу з трьох предметів. Навчальні заклади вишикувалися в чергу, аби привернути увагу такої ерудованої абітурієнтки. Погодьтесь, що кожен мріє про такі перспективи. Закохана у французьку мову та культуру дівчина обрала філологічний напрямок у Київському національному університеті ім.Тараса Шевченка. Нині успішна студентка радить випускникам забути про страх і розпланувати підготовку. «Шкільні підручники прочитати треба, дати також варто вивчити. І тренуватися, тренуватися… Можна спробувати тренуватися разом із друзями – так значно веселіше. Тільки після засвоєння матеріалу варто переходити до тренувальних тестів, щоб відшукати білі плями у знаннях і усунути їх», – каже Катерина.

Ще один двістібальник Антон Юрченко-Титаренко наполягає на уважності. Кілька його друзів втратили бали лише через те, що неправильно перенесли позначки у бланк відповідей.

Про що пам’ятати!

Напередодні пробного тестування, а також перед кожним тестуваннями основної сесії регіональні центри оцінювання якості освіти нагадують учасникам ЗНО перелік документів, які необхідно принести до пункту тестування. Також просять вивчити маршрути та графік руху громадського транспорту, аби не запізнюватися. Та вступники все одно забувають вдома паспорти, сертифікати, а певна частина приходить до пункту тестування вже після початку роботи над тестом.

Отже, до пункту тестування радимо прийти завчасно. Краще на місці ще раз повторити найскладніше, аніж вбігати до аудиторії в останні хвилини, або ж просити інспекторів пропустити всередину.

Узяти із собою і показати при вході до пункту треба паспорт або свідоцтво про народження, серія якого зазначена в Сертифікаті, запрошення-перепустку та сам сертифікат, на якому неодмінно має бути фотографія зареєстрованої особи та неушкоджена номерна голографічна наліпка.

Таке планування важливе і напередодні тестів, і під час них. Вчитель української мови та літератури Галина Хомин радить не сидіти і подовгу не думати над якимось одним завданням. Його краще пропусти, виконати решту й повернутися до проблемного.

Що взяти із собою

Правильно розпланувати час допоможе годинник. Та він не обов’язково має бути в аудиторії чи у вас на руці. Годинник матиме екзаменатор і регулярно зазначатиме фактичний час на дошці. Перший запис – початок роботи на тестом, далі – час технологічної перерви і кінець тесту. Опісля екзаменатор кожні двадцять хвилин писатиме на дошці точну годину. Про завершення тесту абітурієнтів, окрім цього, усно попередять за 15 хвилин. А наприкінці, за 5 хвилин, знову нагадають і попросять віддати роботи, – пояснила директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Такий регламент прописаний у технологічній карті. Та якщо він був порушений, або ж учасник ЗНО вважає, що став свідком інших порушень – то повідомити про них слід просто на пункті тестування. Необхідно звернутися до старшого по пункту тестування з апеляційною заявою. Якщо абітурієнт вийде – заяву вважатимуть недійсною.

Вчителі та інспектори ЗНО радять не покладатися на шпаргалки та підказки, натомість розраховувати на власний інтелект. Усі електронні пристрої зафіксує металошукач, тож їх краще залишити вдома.

До аудиторії, де учасник ЗНО писатиме тест, пропустять лише із ручкою з чорною пастою, а краще їх узяти кілька. Зазвичай у інспекторів є запасні ручки, та на всіх їх може просто не вистачити. Паста має бути чорною, адже після завершення тестування бланки відповідей відправляють на опрацювання до регіональних центрів. Їх сканує, а потім звіряє комп’ютер. Тож для кращого розпізнавання галочок паста має бути чорною.

Про мобільні телефони, калькулятори, карти, таблиці – забудьте. Якщо виконання тесту передбачає, приміром, використання періодичної таблиці, то її видадуть разом із тестовим зошитом, – ділиться досвідом вчителька хімії Наталія Верхола.

Лікарі радять…

А щоб краще запам’ятовувати навчальний матеріал і легше відповідати на запитання тестів, медики радять правильно харчуватися. Дослідження показали, що правильний раціон покращує роботу мозку.

- Не забувайте часто пити. Дослідження показали, що діти, які п’ють більше рідини, краще зосереджуються і засвоюють нову інформацію.

- У ніч перед тестами важливо добре виспатися. Для цього вживайте крохмальні продукти – макарони, рис, картоплю і хліб. Склянка теплого або холодного молока також допоможе заснути. А от кави, чаю, кока-коли краще уникати.

- Сніданок дуже важливий. Вранці перед тестуванням лікарі радять з’їсти щось із високим вмістом білка і клітковини: яйця, квасолю, гриби, тост із медом, вівсянку чи мюслі. Якщо абітурієнт дуже хвилюється і шматок в горло не йде – тоді кілька бананів, родзинки, фруктово-молочний коктейль.

Думка експертів

Голова комітету Верховної ради з питань науки і освіти Ліля Гриневич торік виокремила кілька порад для успішного складання ЗНО. Нагадуємо:

Дотримуйся інструкцій. Не бійся ставити запитання, коли буде надано таку можливість. Головні правила – не розмовляти, не тримати при собі мобільного телефону і не користуватися ним, електронними пристроями та паперовими носіями – в жодному вигляді; не залишати пункту тестування до завершення роботи.

Заспокойся. Перш ніж зайти до аудиторії, спробуй заспокоїтися. Допоможуть фізичні вправи, глибоке дихання, багатьом допомагає молитва.

Займи своє місце. Під час тестування надто важливо зайняти своє, а не чиєсь інше місце, зазначене у списку біля входу в аудиторію. Саме місцю в аудиторії присвоюється унікальний код, який потім допоможе ідентифікувати твою роботу та розшифрувати відповіді. Визначене для тебе місце буде позначено в аудиторії наліпкою. А знайти свою аудиторію ти зможеш за інформацією у списку біля входу до пункту тестування.

Уважно читай. Перш ніж братися до відповідей, ознайомся з усіма завданнями. Можливо, деякі питання наприкінці тесту наштовхнуть на відповіді до запитань, що стоять на початку. Завжди читай усі варіанти відповідей на запитання, навіть якщо перша здається правильною.

Використовуй метод виключення. Якщо ти не знаєш відповіді на запитання, дій таким чином:

- відкинь очевидно неправильні варіанти;

- обери найкращий варіант із тих, що залишилися.

Жодного завдання без відповіді. Може скластися ситуація, коли до кінця тесту залишається зовсім мало часу, а ти не знаєш відповідей на певні запитання. У такому разі обери відповідь, скориставшись інтуїцією. Якщо не спрацював твій багаж знань, може, спрацює теорія ймовірності.

Захисти свій результат. Якщо результат тестування не збігається з твоїми очікуваннями, ти можеш подати апеляцію протягом трьох днів після оголошення результату. Подай документи відповідно до правил прийому обраних тобою вищих навчальних закладів. Не забувай ретельно відстежувати своє місце в рейтингових списках вищих навчальних закладів.


До уваги потенційних абітурієнтів, їхніх батьків і педагогів!

Яндекс.ЗНО — це сервіс з офіційними тестами ЗНО минулих років.

На порталі www.yandex.ru запущено безкоштовний інтернет-ресурс для ознайомлення з офіційними матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти та проходженя он-лайн тестування.

Яндекс.ЗНО допоможе вам:

  • отримати уявлення про зміст і формулювання питань на іспитах попередніх років;
  • оцінити свої знання і рівень підготовки.

Вчитель має можливість використовувати наведені тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або просто роздрукувати необхідну кількість варіантів.

За матеріалами КОІПОПК


/Files/images/zno/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif


Графік проведення ЗНО-2014

3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
5 червня українська мова і література
6 червня
10 червня російська мова
12 червня математика
14 червня географія
16 червня біологія
18 червня фізика
20 червня історія України
23 червня хімія
25 червня всесвітня історія
27 червня світова література

/Files/images/zno/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif


Наказ МОН від 8 листопада 2013 року № 1579 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році»

Наказ МОН від 29 жовтня 2013 року № 1510 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році»

Наказ МОН від 03.09.2013 № 1258«Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році»

/Files/images/zno/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif

ПРОБНЕ ЗНО-14
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.
Також, результат учасника пробного тестування може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного тестування , який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.
Терміни проведення пробного тестування:
22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором);
29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література.
Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року
Фінансування витрат на проведення пробного тестування здійснюють фізичні та юридичні особи в порядку, що встановлений чинним законодавством України.

/Files/images/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif

Реєстрація учасників пробного тестування
Реєстрація учасників пробного тестування здійснюється на підставі заяв, згенерованих після використання спеціальної комп’ютерної програми, яка буде розміщена на веб-сайті ХРЦОЯО, та, надісланих поштовим зв’язком на адресу ХРЦОЯО, і оплати витрат на проведення пробного тестування згідно зі згенерованими квитанціями.
Учасник пробного тестування може обрати один предмет в кожен із днів проведення пробного тестування.
Учасник пробного тестування може додати предмет пробного тестування протягом періоду реєстрації. У такому разі особа має надіслати заяву повторно.
Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного тестування учасник отримає доступ до інформації про місце та час проходження пробного тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт пробного тестування, яке буде розміщено на веб-сайті ХРЦОЯО.
Вартість пробного тестування буде оголошена 15 жовтня 2013 року.
Інформація про особливості реєстрації на пробне тестування буде оголошена 29 жовтня 2013 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінюванняя 2014




Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 725

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 05 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!