/Files/images/kartinki/KfOYLCM6Krk.jpg

Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс "КОЛОСОК"

2. Правила проведення Всеукраїнськогоінтерактивного природничого конкурсу "Колосок"для учнів загальноосвітніх навчальних закладів

1. Мета конкурсу - зацікавити школярів у вивченні природничих наук, підтримати талановитих учнів, активізувати творчу діяльність учителів, а також використавши досвід проведення конкурсу, допомогти фахівцям у розробці методичних рекомендацій до навчальних програм, нових підручників та посібників.

2. Організація конкурсу До участі в конкурсі запрошуються організовані групи учнів загальноосвітніх навчальних закладів трьох вікових категорій: 3-4, 5-6 та 7-8 класів.

У конкурсі бере участь група учнів з 10 чоловік і більше, до якої можуть входити представники однієї або усіх вікових категорій.

Конкурс проводиться щорічно у листопаді. Осередок проведення конкурсу - загальноосвітні навчальні заклади. Умовою участі у конкурсі загальноосвітніх навчальних закладів є призначення координатора. Координатори реєструються Організаційним комітетом конкурсу.

Діяльність координатора може охоплювати декілька шкіл або усі школи міста, району, області.

Для участі в конкурсі учасник реєструється в координатора. Заявку на участь у конкурсі та квитанцію про сплату благочинних внесків координатор надсилає на адресу Організаційного комітету до 15 жовтня.

3. Зміст і структура завдань

3.1. Тестові завдання

Завдання складаються для учнів трьох вікових категорій: 3-4, 5-6, 7-8 класів. Учасникам конкурсу пропонується 30 тестових завдань, об'єднаних у три блоки: „Наука і техніка", „Жива природа", „Планета Земля". Кожен блок містить 10 тестових завдань різного рівня складності:

- 4 завдання, кожне з яких оцінюється трьома балами;

- 4 завдання, кожне з яких оцінюється п'ятьма балами;

- 2 завдання, кожне з яких оцінюється вісьмома балами.

До кожного завдання пропонується чотири-п'ять відповідей, серед яких є лише одна правильна.

Вибрану відповідь учасник відмічає на БЛАНКУ ВІДПОВІДЕЙ.

Відсутність відповіді або вибір двох чи більше варіантів відповіді оцінюється в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник, - 144 бали; за кожен блок - 48 балів.

3.2. Творчі завдання

Щороку оргкомітет оголошує тематику творчих завдань, які виконують усі бажаючі учасники конкурсу. Творчі завдання надсилаються у друкованому вигляді:

- літературний конкурс (в обсязі однієї друкованої сторінки);

- конкурс малюнка (на одному аркуші). Завдання необхідно підписати, вказавши прізвище, ім'я автора, клас, школу, в якій учень навчається. Надіслані творчі завдання оргкомітет не повертає.

Творчі завдання учасників надсилаються з 10 березня до 1 листопада. Кращі творчі роботи учасників публікуються у щорічному віснику "КОЛОСОК", науково-популярному природничому журналі "КОЛОСОК" та розміщуються на сайті: www.city-adm.lviv.ua/kolosok.

Порядок проведення конкурсу

4.1. Підготовчий етап

Організаційний комітет надсилає інформаційні матеріали координаторам. Інформаційні матеріали містять дату проведення конкурсу, інструкцію для координатора, інформаційний плакат, запитання для підготовки до конкурсу. Координатор поширює інформацію про конкурс.

Координатор допомагає дітям у підготовці до конкурсу.

4.2. Проведення конкурсу на місцях Конкурс проводиться в один день у всіх регіонах України за однаковим завданням для однієї вікової групи.

Місцеві осередки, які проводять конкурс, отримують завдання за кілька днів до його початку. Кількість листків із завданнями та бланків для відповідей надсилається відповідно до заявки про участь.

Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу у присутності учасників.

Перед початком конкурсу координатор проводить детальний інструктаж учасників щодо заповнення бланка для відповідей (ці правила висипаються разом із завданнями).

Кожен учасник отримує листок із завданнями, який потім залишає собі, та бланк для відповідей, який після завершення конкурсу віддає координатору. Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу - самостійна і чесна робота учнів над завданнями. Конкурс триває 75 хв.

Після завершення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки з відповідями, реєстраційні бланки учнів та вчителів, запаковує в конверт (у присутності учасників) і з поміткою "КОЛОСОК" надсилає на адресу, що вказана в інформаційних матеріалах, у день проведення конкурсу.

Координатор конкурсу може висловити зауваження щодо проведення конкурсу, заповнивши спеціальну анкету. З усіма запитаннями щодо проведення конкурсу звертатись на адресу Організаційного комітету.

У разі порушень правил проведення конкурсу на місцях учасники не отримують сертифікатів.

5. Оцінювання індивідуальних робіт учасників. Результатом оцінювання є сумарна кількість балів, яку набрав учасник, та кількість балів, набрана в межах одного блоку.

6. Командна першість. У командній першості з кожної вікової категорії беруть участь загальноосвітні навчальні заклади, які представили цю вікову категорію від 10 осіб і більше. Наприклад, якщо школа заявила 15 учасників у категорії "3-4 класи" і 8 учасників у категорії "5-6 класи", то в командній першості ця школа бере участь тільки у віковій категорії "3-4 класи". Залік у командній першості проводиться за 10 найкращими результатами всіх представників команди цієї вікової категорії.

7. Нагородження учасників конкурсу Кожному учасникові надсилається спеціальний сертифікат учасника конкурсу "КОЛОСОК" та інформаційні матеріали. Сертифікатом «ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК - особиста першість» нагороджуються учасники конкурсу, які набрали понад 80% сумарної кількості балів. Сертифікатом «СРІБНИЙ КОЛОСОК - особиста першість» нагороджуються учасники конкурсу, які набрали понад 67% кількості балів з окремого блоку завдань.

Сертифікатом «ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК - командна першість» нагороджуються команди-переможці.

За результатами конкурсу нагороджуються спеціальними призами переможці, які визначаються окремо в кожній віковій категорії.

Грамотами відзначаються загальноосвітні навчальні заклади, в яких конкурс пройшов найбільш масово.

До нагородження переможців конкурсу на місцях можуть залучатись спонсори.

8. Робочі органи. Для організації, проведення і підбиття підсумків конкурсу створюється ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ та КООРДИНАЦІЙНА РАДА КОНКУРСУ.

Робочі органи конкурсу:

- готують завдання;

- налагоджують зв'язки з координаторами конкурсу у школах, районах, містах;

- визначають дату проведення конкурсу;

- визначають правила проведення конкурсу;

- можуть вносити зміни до Правил проведення конкурсу.

9. Підбиття підсумків конкурсу Результати конкурсу оголошуються не пізніше, ніж через шість тижнів після його проведення.

Ці результати разом із сертифікатами та призами розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ робить статистичний аналіз результатів конкурсу. ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ опрацьовує усі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

10. Підбір завдань конкурсу

Підбір пакета завдань щороку здійснюється кваліфікованими педагогами і науковцями в галузі природознавства. Організатори конкурсу приймають від координаторів пропозиції щодо формування основного пакета завдань на наступний рік.

До формування банку завдань конкурсу запрошуються координатори, учителі, учасники конкурсу та їхні батьки. Прізвища авторів завдань оголошуються у віснику "КОЛОСОК", який оргкомітет надсилає кожному учасникові конкурсу.

11. Джерела фінансування

Джерелом фінансування проведення конкурсу та нагородження його переможців є благочинні внески учасників або спонсорів на рахунок ЛМГО «Львівський інститут освіти»: р/р 260015311, ЗАТ АКБ "Львів", МФО 325268, ЄДРПОУ 26230654.

http://kolosok.org.ua/

Міжнародний природничий конкурс "КОЛОСОК"

Друзі, у журналу „КОЛОСОК” з’явився гімн!Провідний фахівець із екологічної освіти НПП «Голосіївський» Олена Крижановська написала слова, а музикудо них написав Андрій Мильчук.Прослухати гімн у виконанні дитячого хору можна тут:http://kolosok.org.ua/gimn/

Гімн журналу „КОЛОСОК”

(та газетки „КОЛОСОЧОК”) ритм 4/4

1.
Якщо чогось не знаєте, не треба сумувати –
На всіх у світі вистачить питань і таємниць!
Коли до знань ви прагнете, то „КОЛОСОК” читайте,
Майбутній академіку та юний мандрівник!

Рефрен 1:
Тут фізика і хімія, і погляд в мікроскоп –
Шукай нові дослідження в журналі „КОЛОСОК”.
По зернятку, по зернятку вивчаєм зміст проблем,
І разом з „КОЛОСОЧКОМ”
Ростем, ростем, ростем!
І разом з „КОЛОСОЧКОМ” ми
Ростем, ростем, ростем!

2.
Теорії і досліди та чудеса природи,
Скарби Землі і техніка та читачів листи.
Із „КОЛОСКОМ” відкриються для нас нові простори:
На різний смак, на різний вік проекти і казки!

Рефрен 2:
Цікава географія і погляд в мікроскоп –
Чекай нові історії в журналі „КОЛОСОК”!
По зернятку, по зернятку складай шлях до мети,
І разом з „КОЛОСОЧКОМ”
Рости, рости, рости!
І разом з „КОЛОСОЧКОМ” ти
Рости, рости, рости!

Прослухати гімн можна тутhttp://kolosok.org.ua/gimn/

http://vk.com/kolosokgroup#/kolosokgroup?w=wall-55838427_133%2Fall

Кiлькiсть переглядiв: 801

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024

Цей сайт безкоштовний!