Перший урок в 2017-2018 навчальному році

1 вересня символізуєпочаток нового навчального 2017-2018 року. Дата 1 вересня на різних етапах життя викликає завжди різні почуття.Як хвилюються першокласники, коли вперше йдуть до школи. Як пишаються 11-класники, коли розуміють, що тепер на них рівняється вся школа. Як хвилюються дорослі, коли відпускають своїх дітей до школи. Протягом усього життя цього дня майже кожна людина тишком усміхнеться, згадуючи минуле. В цей святковий день проводять лінійки і різні урочисті заходи, де з особливою любов’ю відносяться до першокласників. Саме в перший день навчання проводять перший урок.

ПЕРШИЙ УРОК – ПЕРШІ ЗНАННЯ

Тема першого уроку в 2017-2018 навчальному роцізавжди підбирається з особливою увагою. Завдяки їй учнів можна настроїти на потрібний лад і направити їх у вірному руслі.Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле. Лише знаючи цей матеріал, дитина стане в майбутньому повноправним членом суспільства і зможе впливати на творення майбутнього.

У житті кожного покоління і кожного народу є події, які назавжди лишаються в історії, впливають на свідомість людей, а також визначну роль відіграють у місці і ролі багатьох цивілізацій. Українці завжди славилися своїм прагненням свободи, стремлінням щасливо і безбідно жити. Через це навколо України проходило багато подій, які мали вплив не лише на українців.

Аналізуючи минуле і застосовуючи його у сучасності, можна відзначити, щоперший урок в 2017-2018 навчальному роціповинен бути спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів. Найважливіша мета у виховному процесі полягає у вихованні всебічно розвиненої людини, як фізично, так і морально, з високим рівнем інтелекту та прагненням до пізнання нового.

В початковій школі потрібно звернути увагу не лише на досягнення відомих українців, але й на родинне виховання, яке є фундаментом цінностей людини. Дати можливість першокласникам відчути себе частиною дружної шкільної родини. Адже перший урок – своєрідний поштовх до подальшої зацікавленості і діяльності майбутнього члена суспільства. Зародити в юних серцях прагнення зберегти та примножити культурну спадщину предків.

  • Особливу увагу дітей потрібно звернути на те, що нація буде непереборна і зможе чогось досягти лише разом, об’єднавшись і згуртувавшись.
  • ​Потрібно закласти в дітей, що лише завдяки активній позиції можна висловити свою думку і донести її до інших.
  • ​Допомогти сформувати національну свідомість, любов до батьківщини та народу, вивчаючи історію країни, її традиції.

Завдання першого уроку

Для того, щоб перший урок був максимально корисний, потрібно чітко сформулювати його завдання.Основні з них:

  • ​Розповісти дітям про головні історичні події, культурні надбання, цінності народу та досягнення держави.
  • ​Допомогти дитині відчути себе частинкою України, усвідомити себе справжнім громадянином держави, розповісти про відповідальність за долю держави кожного українця.
  • ​Розповісти про необхідність охорони державних кордонів та захисту її інтересів.
  • ​Ознайомити з державною символікою, розповісти про повагу і шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, культурних надбань та терпимість і шану до звичаїв інших народів, які населяють державу.
Кiлькiсть переглядiв: 384

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 04 Квітня 2024

Цей сайт безкоштовний!